fbpx

INSTALACJE ZAVOLI

Ekspert Energy Gaz Polska z przyjemnością dobierze i wyceni dedykowaną LPG do Twojego auta, gdyż auto na gaz to ogromne oszczędności! Kliknij i wyślij zapytanie KLIKNIJ, EKSPERT DOBIERZE LPG DO TWOJEGO AUTA!

Instalacje LPG montowane w Energy Gaz Polska

Zavoli Srl , firma z siedzibą w Cesenii, dostawca pojazdów mechanicznych, serwis i sprzedaż części zamiennych do samochodów dostawczych CNG i LPG. Założona w 1993 roku, szybko się rozwija, przez się w ciągu kilku lat z zyciem na rynku międzynarodowym. Badania i rozwój, innowacje i jakość do zasadniczych zasad polityki korporacyjnej. Obecnie, załoga pracuje w 3 zakładach, wytwarza około 200 000 sztuk urządzeń rocznie.

SPRAWDŹ CENY INSTALACJI ZAVOLI

Zavoli Bora Light Instalacje gazowa do aut 3, 4 cyl.
ROZWIŃ

Systemy BORA produkowane przez Zavoli spełniają wymagania najnowocześniejszych silników benzynowych z wtryskiem sekwencyjnym. W celu spełnienia wymagań nowoczesnych silników benzynowych oraz zapewnienia naszym instalatorom komfortowego i łatwego montażu, wprowadzona została technologia Zavoli BORA.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O ZAVOLI BORA

Zavoli Direct Injection Alisei instalacje gazowe do aut z bezpośr. wtryskiem FSI, TFSI, GDI, TSI, DISI
ROZWIŃ

System Direct Injection Alisei jest najnowocześniejszym systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej, przeznaczonym do samochodów z bezpośrednim wtryskiem benzyny (np: FSI, TSI ). Powstał on na bazie sprawdzonej i znanej rodziny systemów sekwencyjnych, zachowując ich główne cechy tj. spójne komponenty oraz prostotę montażu i programowania. System Direct Injection został opracowany indywidualnie dla danego typu silnika.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O ZAVOLI DIRECT INJECTION ALISEI

Interesuje Cię montaż LPG? Dobrze trafiłeś! Zadaj pytanie ekspertowi!