fbpx

LPG DO AUT SZKÓŁ NAUKI JAZDY TO CZYSTY I PEWNY ZYSK!

Jesteś Właścicielem Szkoły Nauki Jazdy lub zarządzasz taką Firmę. Auto jest Twoim narzędziem pracy i dbasz o niskie koszty eksploatacji wozu oraz jego niezawodność. Sprawna i niezawodna Flota Szkoły Nauki Jazdy to podstawa działalności i zysku Firmy.

Miej świadomość, że auta Szkoły Nauki Jazdy, którą zarządzasz generuje, zbędne koszta tankując Benzynę czy ON. Doskonałym sposobem ograniczenia tych kwot jest założenie systemu LPG co gwarantuje redukcję o połowę sum wydawanych na tankowanie PB czy ON!

 

CZY ANALIZOWAŁEŚ KOSZTY TANKOWANIA: PB95 CZY LPG??

HYUNDAI i20 II HATCHBACK 5d 1.2 MPI 84KM jest autem preferowanym przez Szkoły Nauki Jazdy. Na jego przykładzie przeprowadzimy krótką analizę opłacalności montażu LPG i wybór gazu jako paliwa wiodącego zasilanie Floty przynoszącego zysk.

 

 

 

JEDNO AUTO PRZYNOSI ZYSK A CO DOPIERO KILKA CZY KILKANAŚCIE SZTUK NA LPG? JAKĄ OPCJĘ WYBIERZESZ? ZOBACZ, PRZEANALIZUJ I PODEJMIJ DECYZJĘ!

To tylko dzięki temu że zamienisz PB95 na LPG zyskasz ogromna kwotę, którą możesz przeznaczyć na inwestycje, nagrody dla Pracowników bądź zakup kolejnych aut do Twojej Szkoły Nauki Jazdy. Twoi Kursanci będą mieli nowe samochody a to z pewnością będzie atutem Twoje Szkoły Nauki Jazdy.

 

ENERGY GAZ POLSKA PRZYGOTOWAŁA DLA SZKÓŁ NAUKI ATRAKCYJNE UPUSTY NA LPG.
RABATY i PROMOCJE: NIE ZWLEKAJ!!!

 

Wystarczy, że skontaktujesz się Biurem Obsługi Klienta, Ekspertem LPG pod numerem 22 810 00 90, 504 20 01 02
lub wypełnisz formularz a otrzymasz ofertę promocyjną dedykowaną wyłącznie dla Szkół Nauki Jazdy.
KLIKNIJ, EKSPERT DOBIERZE LPG DO TWOJEJ FLOTY!

 

ENERGY GAZ POLSKA ZAPEWNIA, ŻE MONTAŻ LPG TO SAME KORZYŚCI! MAMY DLA WAS RABATY NA MONTAŻ I SERWIS LPG:

Rozpatrywane będą indywidualnie w oparciu o ilość aut do instalacji czy serwisu LPG.

– Zamiast 3100 zł za instalację LPG zapłacisz nawet 2950 za 1 montaż ( od 5 aut)

– Wlew pod klapką paliwa otrzymasz gratis a nie za 200 zł! ( wyjątek plastikowa wnęka)

– Każdorazowy serwis gwarancyjny LPG będzie tańszy o 20 do 30 zł .

– Gwarancja rozpatrywana będzie natychmiast, w czasie postoju auta w serwisie.

OBSŁUGA VIP – max skracany czas oczekiwania na montaż i serwis LPG

PEWNY ZYSK z montażu LPG i zamiany zasilania ON, czy PB 95 na LPG, który sfinansuje zakupy kolejnych pojazdów do Twojej Floty.

OSZCZĘDNOŚCI Z JAZDY NA LPG SA PEWNE mógł przeznaczyć je na kolejne inwestycje i nie będziesz musiał zawracać sobie głowy tym, że auta posiadają drugie alternatywne zasilanie – gdyż auta będą bezawaryjne. Auta będą w trasie a nie w serwisie!

LPG TO JEDYNA INWESTYCJA W SAMOCHÓD, KTÓRA PRZYNOSI KORZYŚĆ bez ryzyka i straty na komforcie i dynamice jazdy w pełnym zakresie obrotów i obciążeń pojazdu

MONTAŻ LPG OPARTY NA MARKOWYCH KOMPONENTACH, WYKONANY PRZEZ SPECJALISTĘ w Energy Gaz Polska jest bezpieczny i gwarantuje Klientowi to, że auta flotowe są stale w trasie a nie w warsztacie na poprawkach czy naprawach. Zespół Energy Gaz Polska dziękuje za zaufanie wszystkim Wam, Państwu, którzy zaufali naszym Pracownikom i skorzystali z usług Firmy.

 

Twoje auta mogę jeździć na benzynie. Mogą ale po co , skoro taka jazda kosztuje dwukrotnie więcej niż na gazie LPG. Załóż LPG w Energy Gaz Polska i korzystaj z dobrodziejstwa auto gazu. Możesz zyskać dzięki LPG bo Energy Gaz Polska zajmie się instalacja gazu LPG w twoim samochodzie , Twojej Flocie. Wiele Firm z branży Szkół Nauki Jazdy korzystają z usług naszej Firmy. Szczycimy się tym, że Firmy, które montowały u nas LPG 5 lat temu wracają. To świadczy o ogromnym zaufaniu do Energy Gaz Polska i przekonaniu , że za pierwszym razem wykonaliśmy dobrą robotę. Auta na LPG były stale w trasie, nie psuły się , przyjeżdżały jedynie na serwisy gwarancyjne i zarabiały. I o to chodzi. Firmy założyły gaz w Energy Gaz Polska i miały święty spokój. Cieszyły się jedynie oszczędnościami.

Pomyśl: Każde auto zasilane LPG przyniesie zysk dla Właściciela. Zobacz, nawet jedno Auto oszczędzi na 1 tyś km 136 zł po przejściu z PB na LPG, a jak wiele pieniędzy zostanie w kasie firmy jeżeli masz 10 , 20 , 30 aut? To niewyobrażalna suma, która rośnie proporcjonalnie do aut , które zagazujesz w Energy Gaz Polska. Zamiast tankować benzynę i płacić 276 zł/ 1000 km wystarczy założyć gaz i płacić za ten dystans połowę tej sumy. Auta szkół nauki jazdy pokonają masę kilometrów. 100 TYŚ KM dla szkoleniowego auta to normalny dystans. Teraz ważne, czy mając 10 aut we Flocie chcesz zaoszczędzić 136 000 zł ? Czy kiedyś , ktoś dał Ci taką sumę pieniędzy za nic?

Jak tak, to montaż LPG jest tym rozwiązaniem, które da Ci pewny i gwarantowany zysk. Montaż LPG zostanie wykonany w Energy Gaz Polska przez wykwalifikowaną, doświadczoną i stale podnosząca swoje kompetencje poprzez szkolenia kadrę. Zamontujemy gaz zgodnie ze sztuką montażu, wiedzą i praktyką Specjalisty w dziedzinie montażu i serwisu LPG. Auto gaz to jedyna specjalizacja w Energy Gaz Polska . Zajmujemy się tylko montażem i serwisem LPG dzięki czemu nasi Specjaliści mają wysokie kompetencje do tego , aby zapewnić instalacje gazu na najwyższym poziomie.

 

ENERGY GAZ POLSKA – MARKOWE INSTALACJE LPG ODPORNY NA POLSKI GAZ, FACHOWA USŁUGA MONTAŻU I SERWISU AUTO GAZU SYSTEMY GWARANCYJNE ZAPEWNIAJĄCE FLOTOM SPOKÓJ I KOMFORT JAZDY.

Energy Gaz Polska podejmuje decyzje gwarancyjne samodzielnie bez konieczności oczekiwania na zgodę Gwaranta! Decyzja ta jest błyskawiczna i dlatego Klient Flotowy nie czeka na decyzję Gwaranta, nie traci pieniędzy jeżdżąc na benzynie do czasu rozpatrzenia gwarancji tylko – usługę ma błyskawiczną, na miejscu. Flota Szkół Nauki Jazdy na LPG to czysty zysk jak serwisuje się ją w Energy Gaz Polska! Zapraszamy do Energy Gaz Polska – Firmy profesjonalnego montażu i serwisu LPG. Małgorzata Nizińska – Zatchij!

 

AUTO FLOTOWE NA LPG – Korzyści inne niż finansowe! Co zyskuje auto po montażu LPG oprócz zysku dla użytkownika?

LPG redukuje koszta zakupu paliwa o połowę: FAKT

Zarówno dla Klienta indywidualnego jak i biznesowego! Autogaz daje oszczędności jako jedyna modyfikacja – inwestycja przynosząca korzyść finansowa. Zwraca się ZAWSZE – średnio po 10-15 tys. km, średnie oszczędności to 200 – 600 zł na każdym przejechanym 1000 km. i zależą one od pojemności i mocy silnika auta w którym instalujemy LPG.

Montaż LPG nie niszczy silnika: FAKT Założenie instalacji gazowej nie wpływa negatywnie i nie zmniejsza żywotności silnika. Silnik pracuje niezawodnie w całym zakresie obrotów i obciążeń bez straty na komforcie i dynamice jazdy przy oszczędności ponad 50 % w stosunku do jazdy na benzynie. Przede wszystkim ma wyższą (w stosunku do benzyny) liczbę oktanową, charakteryzującą odporność paliwa na spalanie stukowe. LPG jest podawany do komór spalania w postaci gazowej, dzięki czemu nie występuje ryzyko rozrzedzenia oleju silnikowego (jak w przypadku paliw płynnych), a film olejowy w czasie pracy silnika dochodzącego do stanu równowagi cieplnej na gazie nie ulega zmywaniu (nie dochodzi do zwiększonego zużycia gładzi cylindrowych w tym okresie). Dodatkową korzyścią wynikającą ze stanu gazowego paliwa jest lepsze mieszanie się LPG z powietrzem. Powstająca w ten sposób mieszanka paliwowo-powietrzna jest bardziej jednorodna (lepiej się spala). Istotnym dla kierowcy, użytkownika parametrem jest zwiększenie elastyczności silnika zasilanego LPG, czemu sprzyja nieco przewlekły proces spalania mieszanki gazowo-powietrznej z niższym maksymalnym ciśnieniem spalania. Dzięki temu układ korbowo-tłokowy silnika podlega mniejszym obciążeniom.

Bezpieczeństwo i niezawodność stosowania LPG: FAKT

Każdy set LPG jest homologowany przez  ITS/ Ministerstwo Transportu. Instalacje LPG są bezpieczne, pewne, stosowane są dziś w karetkach, autach przewozu krwi, autach służb mundurowych, ochrony, kurierskich, flot, szkół nauki jazdy jak i w autach Klienta prywatnego.

Zasięg na LPG: FAKT

Jest porównywalny z zasięgiem na benzynie i wynosi nawet do 900 km na 1 tankowaniu. Auto wyposażone w 2 systemy zasilające pozwoli Klientowi 2 krotnie zwiększyć zasięg auta bez konieczności tankowania.

Interesuje Cię montaż LPG? Dobrze trafiłeś! Zadaj pytanie ekspertowi!