fbpx

WYCENA LPG

ZA DOBÓR INSTALACJI ODPOWIADA PIOTR ZATCHIJ -
EKSPERT W DZIEDZINIE LPG I WŁAŚCICIEL ENERGY GAZ POLSKA

Piotr Zatchij
Ekspert LPG w Energy Gaz Polska

Profesjonalny dobór dedykowanej instalacji LPG!

Piotr Zatchij – właściciel firmy Energy Gaz Polska i niekwestionowany ekspert oraz autorytet w branży LPG. Dziś specjalizuje się w ‘’trudnych przypadkach, współpracuje w technicall supportami dystrybutorów, nie rzadko wpływając na udoskonalanie systemów LPG, czy usuwając ich mankamenty. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i dba o najwyższą jakość montażu LPG w każdym aucie! To Piotr odpowiada za dobór instalacji do Twojego auta!


  KM lub kW

  Paliwowy (benzynowy)
  układ zasilania:

  Bezpośredni (TFSI, TSI, FSI, GDI, CGI, THP, TCE)Pośredni

  W przypadku auta z bezpośrednim wtryskiem: TFSI, FSI, DISI, DIT podanie kodu silnika ułatwi dobór LPG.

  Kodu silnika należy szukać w bagażniku na białej naklejce przy kole zapasowym lub na bloku, pokrywie silnika.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przekazania mi informacji przez Energy Gaz Polska. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997. Podanie danych jest dobrowolne, każdemu przysługuje prawo wglądu do nich i ich poprawiania. Firma Energy Gaz Polska zobowiązuje się chronić udostępnione jej dane osobowe i wykorzystywać je tylko do własnych celów.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowej od Energy Gaz Polska zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną na wskazany powyżej adres elektroniczny. Przedstawiona wycena mailowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Wycena jest ważna wyłącznie 24 godziny od daty przesłania wiadomości.

  Interesuje Cię montaż LPG? Dobrze trafiłeś! Zadaj pytanie ekspertowi!