fbpx

FLOTA NA LPG TO CZYSTY ZYSK – CZAS NA GAZ DLA BIZNESU!

Jak bardzo Twoje notowania jako Zarządcy Floty w Firmie wzrosną, kiedy Zarząd, Właściciele Firmy, dostaną od Ciebie na koniec roku bonus w postaci oszczędności rzędu np. miliona dwustu tysięcy złotych? Zdobędziesz szacunek i uznanie, a to wszystko dzięki Twojej decyzji o zmianie zasilania aut flotowych z benzyny na LPG. Wystarczy, że skontaktujesz się z Ekspertem LPG w Energy Gaz Polska, który dobierze precyzyjnie LPG Twojej floty i sukces murowany: KLIKNIJ, EKSPERT DOBIERZE LPG DO TWOJEJ FLOTY!

Miej świadomość, że Firmowa Flota, którą zarządzasz generuje, zbędne koszta tankując Benzynę czy ON. Doskonałym sposobem ograniczenia tych kwot jest założenie systemu LPG co gwarantuje redukcję o połowę  sum wydawanych na tankowanie PB czy ON!

CZY ANALIZOWAŁEŚ KOSZTY TANKOWANIA: ON, PB95 CZY LPG?

Tankując ON Toyoty Avensis z silnikiem wysokoprężnym Diesla w ilości 50 szt. generują wydatek roczny za paliwo kwotę: 1 802 500 zł. Dużo, prawda? Diesle nie trzymają norm emisji spalin i zaczynają być niepożądane z również z powodu drogiego serwisu i części.

Alternatywą jest Toyota zasilana benzyną, do której masz możliwość montażu LPG. Wystarczy, że Flota 50-ciu benzynowych Toyot Avensis 2.0 zacznie jeździć na LPG a koszta użytkowania samochodów w Twojej Firmie spadną o kwotę 1 230 500 zł – WOW!!!

Na benzynie koszt paliwa wyniósłby 2 335 500 zł, a dzięki temu, że założysz Auto gaz w Energy Gaz Polska, koszt roczny zakupu tankowanego LPG wyniesie 1 105 000 zł!

To tylko dzięki temu że zamienisz PB95 na LPG zyskasz ogromna kwotę 1 230 500 zł, którą możesz przeznaczyć na inwestycje, nagrody dla Pracowników bądź zakup kolejnych aut do Twojej Floty. To wręcz niewiarygodna sprawa i aż trudno uwierzyć, że taki prosty zabieg i montaż LPG jako inwestycja w Twoją Flotę pozwoli przynieść tak atrakcyjnie duże korzyści finansowe bez straty na komforcie czy dynamice jazdy. Ok. Sceptycy stwierdzą, że od lat użytkowałeś we Flocie Diesle i po co zmieniać??? Diesle zaczynają być pase bo destrukcyjnie wpływają na środowisko, mają swój udział w tworzeniu smogu. Nie trzymają coraz bardziej wyśrubowanych norm emisji spalin przez co sprzedaje się ich coraz mniej. Miej świadomość, że w Polsce królują samochody benzynowe. Diesle ze względu na brak spełniania norm emisji spalin mają coraz mniejszy udział % w rynku, a wielu producentów wycofuje te silnik ze swojej oferty. Toyoty zasilane Benzyną z zainstalowaną instalacją LPG są w eksploatacji i zakupie paliwa tańsze o 700 000 zł w stosunku do Diesla zatem rachunek jest prosty – należy postawić na LPG – PALIWO PRZYSZŁOŚCI. Szach mat Sceptycy i przeciwnicy LPG!!!

W 2017 roku w Polsce nowych aut flotowych sprzedało się 480 tys. z czego:

72 tys. z LPG, 263 tys. benzynowych bez LPG, 145 tys. aut z silnikiem wysokoprężnym Diesla. Zaskoczony???

Zwróć uwagę na to, że tylko 30,7% aut stanowiły Diesle, auta benzynowe 69,40% w ilości: 335 tys. sztuk. W woj. mazowieckim, rynku na którym przewodzi Energy Gaz Polska samochodów benzynowych jest 69,70% co dowodzi, że powoli kończy się czas Diesla, a nastaje era silników benzynowych w tym hybrydowych! Więcej Hybryda na gaz LPG w dziale: HYBRYDA NA LPG!

LPG jest takim samym nośnikiem energii jak każde inne paliwo ale deklasuje inne swoją niską ceną przez co gwarantuje pewny zysk i błyskawiczny zwrot kosztów poniesionych w instalacje systemu LPG. Niezależnie od tego czy auto jest Klienta prywatnego czy użytkowane jest we Flocie Autogaz daje oszczędności i pewny, gwarantowany zysk z zamiany ON czy BP na LPG.

Energy Gaz Polska obsługuje Floty na gaz LPG w Systemach Gwarancyjnych Landi Renzo, BRC, PRINS – 3 największych i najbardziej popularnych systemów LPG montowanych do Flot. Energy Gaz Polska podejmuje decyzje gwarancyjne samodzielnie bez konieczności oczekiwania na zgodę Gwaranta! Klient Flotowy nie czeka na decyzję Gwaranta, nie traci pieniędzy jeżdżąc na benzynie do czasu rozpatrzenia gwarancji tylko – usługę ma błyskawiczną, na miejscu. Flota na LPG to czysty zysk jak serwisuje się ją w Energy Gaz Polska!

Energy Gaz Polska gwarantuje, że montaż LPG do twojej Floty to: Pewny zysk z montażu LPG i zamiany zasilania ON, czy PB 95 na LPG, który sfinansuje zakupy kolejnych pojazdów do Twojej Floty. Oszczędności z jazdy na LPG będziesz mógł przeznaczyć na kolejne inwestycje i nie będziesz musiał zawracać sobie głowy tym, że auta posiadają drugie alternatywne zasilanie – gdyż auta będą bezawaryjne. Energy Gaz Polska gwarantuje, że inwestycja poniesiona w jego montaż zwraca się po max 10-15 tys. km, później każdy następny przejechany kilometr niesie zysk!!!! To jedyna modyfikacja w samochód, która przynosi korzyść bez ryzyka i straty na komforcie i dynamice jazdy w pełnym zakresie obrotów i obciążeń użytkowanego pojazdu. Montaż LPG oparty na markowych komponentach wykonany przez Specjalistę w Energy Gaz Polska jest bezpieczny i gwarantuje Klientowi to, że auta flotowe są stale w trasie a nie w warsztacie na poprawkach czy naprawach.

AUTO FLOTOWE NA LPG – Korzyści inne niż finansowe!
Co zyskuje auto po montażu LPG oprócz zysku dla użytkownika?

LPG redukuje koszta zakupu paliwa o połowę: FAKT

Zarówno dla Klienta indywidualnego jak i biznesowego! Autogaz daje oszczędności jako jedyna modyfikacja – inwestycja przynosząca korzyść finansowa. Zwraca się ZAWSZE – średnio po 10-15 tys. km, średnie oszczędności to 200 – 600 zł na każdym przejechanym 1000 km. i zależą one od pojemności i mocy silnika auta w którym instalujemy LPG.

Montaż LPG nie niszczy silnika: FAKT
Założenie instalacji gazowej nie wpływa negatywnie i nie zmniejsza żywotności silnika. Silnik pracuje niezawodnie w całym zakresie obrotów i obciążeń bez straty na komforcie i dynamice jazdy przy oszczędności ponad 50 % w stosunku do jazdy na benzynie. Przede wszystkim ma wyższą (w stosunku do benzyny) liczbę oktanową, charakteryzującą odporność paliwa na spalanie stukowe. LPG jest podawany do komór spalania w postaci gazowej, dzięki czemu nie występuje ryzyko rozrzedzenia oleju silnikowego (jak w przypadku paliw płynnych), a film olejowy w czasie pracy silnika dochodzącego do stanu równowagi cieplnej na gazie nie ulega zmywaniu (nie dochodzi do zwiększonego zużycia gładzi cylindrowych w tym okresie). Dodatkową korzyścią wynikającą ze stanu gazowego paliwa jest lepsze mieszanie się LPG z powietrzem. Powstająca w ten sposób mieszanka paliwowo-powietrzna jest bardziej jednorodna (lepiej się spala). Istotnym dla kierowcy, użytkownika parametrem jest zwiększenie elastyczności silnika zasilanego LPG, czemu sprzyja nieco przewlekły proces spalania mieszanki gazowo-powietrznej z niższym maksymalnym ciśnieniem spalania. Dzięki temu układ korbowo-tłokowy silnika podlega mniejszym obciążeniom.

Bezpieczeństwo i niezawodność stosowania LPG: FAKT

Każdy set LPG jest homologowany przez  ITS/ Ministerstwo Transportu. Instalacje LPG są bezpieczne, pewne, stosowane są dziś w karetkach, autach przewozu krwi, autach służb mundurowych, ochrony, kurierskich, flot, szkół nauki jazdy jak i w autach Klienta prywatnego.

Zasięg na LPG: FAKT

Jest porównywalny z zasięgiem na benzynie i wynosi nawet do 900 km na 1 tankowaniu. Auto wyposażone w 2 systemy zasilające pozwoli Klientowi 2 krotnie zwiększyć zasięg auta bez konieczności tankowania.

Interesuje Cię montaż LPG? Dobrze trafiłeś! Zadaj pytanie ekspertowi!