fbpx

ZAVOLI DIRECT INJECTION ALISEI

System Direct Injection Alisei jest najnowocześniejszym systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej, przeznaczonym do samochodów z bezpośrednim wtryskiem benzyny (np: FSI, TSI ).

Powstał on na bazie sprawdzonej i znanej rodziny systemów sekwencyjnych, zachowując ich główne cechy tj. spójne komponenty oraz prostotę montażu i programowania. System Direct Injection został opracowany indywidualnie dla danego typu silnika. Stosowany jest do samochodów 4, 6 cylindrowych wolnossących lub turbodoładowanych.

Innowacją w tym systemie jest centrala sterująca, która łączy w sobie funkcję emulacji oraz okresowego włączania wtryskiwaczy benzynowych zapewniając ich chłodzenie i tym samym zapobiegając przed uszkodzeniem.

Programowanie systemu Alisei polega na wgraniu gotowej mapy opracowanej specjalnie dla danego modelu silnika.

System Direct Injection steruje wszystkimi fazami funkcjonowania silnika począwszy od wolnych obrotów a skończywszy na pracy w skrajnych warunkach, zapewniając maksymalny poziom kompatybilności dla każdego rodzaju paliwa.

System ten charakteryzuje się dużą niezawodnością i prostotą obsługi, gdyż przełączenie z benzyny na gaz następuje samoczynnie po osiągnięciu przez silnik odpowiedniej temperatury pracy.

System Direct Injection Alisei spełnia najbardziej rygorystyczne normy emisji spalin, przez co jest przyjazny dla środowiska.

SPRAWDŹ CENY INSTALACJI ZAVOLI!

Interesuje Cię montaż LPG? Dobrze trafiłeś! Zadaj pytanie ekspertowi!