fbpx

INSTALACJE LOVATO

Ekspert Energy Gaz Polska z przyjemnością dobierze i wyceni dedykowaną LPG do Twojego auta, gdyż auto na gaz to ogromne oszczędności! Kliknij i wyślij zapytanie KLIKNIJ, EKSPERT DOBIERZE LPG DO TWOJEGO AUTA!

Instalacje LPG montowane w Energy Gaz Polska

Firma Lovato Gas S.p.A. – jest jedną z najstarszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie firm w dziedzinie zasilania silników spalinowych paliwami gazowymi. Założona w Vicenzy w 1958 roku przez wynalazcę Ottorino Lovato. Pierwsza siedziba, została opracowana od początku jako centrum innowacji i eksperymentów. W 2008 Lovato Gas, przystąpiło do Landi Renzo Group a więc zyskało szansę na jeszcze szybszy rozwój.

SPRAWDŹ CENY INSTALACJI LOVATO

Lovato instalacja gazowa Easy Fast Direct Injection do aut z bezpośr. wtryskiem FSI, TFSI, GDI, TSI, DISI
ROZWIŃ

Lovato Easy Fast Direct to instalacja LPG dedykowana do aut wyposażonych w bezpośredni wtrysk paliwa jak TFSI, FSI,TSI, GDI, DISI, EcoBoost czy SKYACTIVE.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LOVATO EASY FAST DIRECT INJECTION

 

Lovato instalacja gazowa Smart do 4 cyl.
ROZWIŃ

Lovato Smart EXR to nowy, funkcjonalny, wydajny i oszczędny wielopunktowy system wtrysku sekwencyjnego. Sterownik dający możliwość łatwiejszej instalacji i obniżenia kosztów jest w stanie przetworzyć w bardzo zaawansowany sposób sygnały z systemu benzynowego, powodując iż sygnał MAP jest już nie potrzebny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LOVATO SMART EXR

Lovato instalacja gazowa Fast do 6,8 cyl.
ROZWIŃ

Lovato Fast firmy Lovato to nowoczesny, wydajny i oszczędny system sekwencyjnego wtrysku gazu. System ten powstał na bazie instalacji gazowej Easy Fast pierwszej generacji, obecnej na rynku od prawie 10 lat.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LOVATO FAST

Interesuje Cię montaż LPG? Dobrze trafiłeś! Zadaj pytanie ekspertowi!