fbpx

LOVATO EASY FAST DIRECT INJECTION

EASY FAST DIRECT INJECTION, jest odpowiedzią Landirenzo, na rosnącą ilość samochodów, wyposażonych w silniki z bezpośrednim wtryskiem benzyny. Opiera się na sprawdzonych komponentach LOVATO, oraz zupełnie nowym elektronicznym sterowniku instalacji, który odczytuje i przelicza specyficzne dla silnika z bezpośrednim wtryskiem parametry.

Ponieważ silniki benzynowe z bezpośrednim wtryskiem paliwa stają się coraz powszechniejszym zjawiskiem, producenci instalacji gazowych coraz częściej podejmują rękawicę i pracują nad adekwatnymi systemami. Oto kolejny, stworzony przez legendę branży LPG, także tej polskiej.

Jak wskazuje nazwa, nowy produkt oparto na znanym już modelu Easy Fast, czyli instalacji sekwencyjnego wtrysku gazu IV generacji. Dokonano niezbędnych zmian w oprogramowaniu, dzięki którym silnik okresowo pracuje na benzynie (by oryginalne wtryskiwacze nie uległy zniszczeniu) - zazwyczaj w systemach tego typu jest to jeden wtrysk benzyny cyklicznie na zadaną liczbę wtrysków gazu, a dodatkowo praca na biegu jałowym realizowana jest wyłącznie na pierwotnym paliwie. Wtryskiwacze LPG nadal znajdują się w kolektorze, możliwie najbliżej cylindra jak się da.

Instalacje współpracujące z jednostkami napędowymi typu FSI (w samochodach Grupy VW) czy JTS (w produktach koncernu Fiat) są logicznym uzupełnieniem oferty firm zajmujących się opracowywaniem takich urządzeń i próbą nadążenia za postępem dokonującym się w dziedzinie silników.

W odróżnieniu od innych tanich produktów obecnych na polskim rynku, wszystkie jej podzespoły są wytwarzane i gwarantowane przez jednego producenta, dzięki czemu doskonale ze sobą współpracują. System firmy LOVATO objęty jest 2 letnią gwarancją, bez limitu kilometrów, realizowaną w dużej sieci autoryzowanych warsztatów zlokalizowanych w całej Polsce.

SPRAWDŹ CENY LOVATO EASY FAST DIRECT INJECTIONR

Interesuje Cię montaż LPG? Dobrze trafiłeś! Zadaj pytanie ekspertowi!