fbpx

INSTALACJE KME

Ekspert Energy Gaz Polska z przyjemnością dobierze i wyceni dedykowaną LPG do Twojego auta, gdyż auto na gaz to ogromne oszczędności! Kliknij i wyślij zapytanie KLIKNIJ, EKSPERT DOBIERZE LPG DO TWOJEGO AUTA!

Instalacje LPG montowane w Energy Gaz Polska

Firma KME jest identyfikowana na polskim rynku jako doświadczony producent urządzeń do zasilania samochodów gazem LPG i CNG. Są to urządzenia zarówno elektroniczne jak i mechaniczne. Doskonalenie i produkcja tych wyrobów pozwoliły przez 15 lat działalności firmy zebrać bogate doświadczenia i zbudować specjalistyczne zaplecze produkcyjne. Przez ten czas zbudowaliśmy też stabilny zespół, który wraz z rozwojem firmy rozszerza się o kolejnych specjalistów.

SPRAWDŹ CENY INSTALACJI KME

KME instalacje gazowe do aut 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12 cyl.
ROZWIŃ

Polskie instalacje KME są dość popularne w naszym kraju ze względu na przystępną cenę. Świetna jakość za świetną cenę. Instalacje KME posiadają dwuletnią gwarancję bez limitu kilometrów. W ofercie znajduje się kilka sterowników elektronicznych oraz wiele rodzajów reduktorów przeznaczonych do aut z silnikami o różnej mocy. Dzięki temu instalacje KME można tak kompletować, by sprawdzały się niezawodnie w każdym aucie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KME

 

KME NEVO SKY instalacje gazowe do aut z bezpośrednim wtryskiem paliwa
ROZWIŃ

Elektronika DIRECT z nowej linii produktów NEVO-SKY przeznaczona jest do montażu w nowoczesnych i coraz bardziej popularnych autach z bezpośrednim wtryskiem benzyny. DIRECT wytwarzany jest w oparciu o innowacyjną technologię produkcji samochodowych instalacji gazowych oraz z wysokiej jakości komponentów dostępnych na rynku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KME NEVO SKY

Interesuje Cię montaż LPG? Dobrze trafiłeś! Zadaj pytanie ekspertowi!