fbpx

KME NEVO SKY DIRECT

KME NEVO SKY DIRECT - Innowacyjny sterownik dla silników bezpośrednich. Elektronika DIRECT z nowej linii produktów NEVO-SKY przeznaczona jest do montażu w nowoczesnych i coraz bardziej popularnych autach z bezpośrednim wtryskiem benzyny. DIRECT wytwarzany jest w oparciu o innowacyjną technologię produkcji samochodowych instalacji gazowych oraz z wysokiej jakości komponentów dostępnych na rynku.

Działanie sterownika opiera się na wykorzystaniu szybkiego, dwurdzeniowego procesora, używanego w branży Automotive. Dzięki niemu sterowniki są precyzyjne i łatwe w obsłudze, oferując wiele narzędzi diagnostycznych przeznaczonych do kalibracji nowoczesnych silników. Wykorzystując najnowszej generacji komponenty, sterowniki z łatwością obsługują współczesne rozwiązania i algorytmy sterowników benzynowych. https://www.lpgshop.co.uk/product_images/uploaded_images/kme-direct-diagram-autogas-direct-injection.jpg

Systemy NEVO-SKY poprawnie obsługują auta spełniające normy emisji EURO 4/5/6.

Jedną z najważniejszych cech montażowych, która charakteryzuje urządzenia KME jest modułowość. Dwa systemy (MAX i DIRECT) podsiadają jeden osprzęt (wiązkę, czujnik czy panel sterowania), a sterownik dopasowujemy do rodzaju zasilania auta.

Autorskie rozwiązania KME zawarte w rodzinie sterowników NEVO – takie jak OSA, MOSA czy obsługa aut dużej mocy – zostały zachowane i ulepszone w nowej linii NEVO-SKY. W sterownik wbudowano emulatory - np. emulator poziomu paliwa i emulator ciśnienia paliwa - oraz automatyczny kasownik błędów OBD - których obecność nie wymaga konieczności podłączania dodatkowych urządzeń.

W rezultacie zastosowania tych rozwiązań samochód wyposażony w system ze sterownikiem DIRECT lub MAX staje się ekologiczny i ekonomiczny, w pełni zachowując oryginalne właściwości trakcyjne samochodu (moc i przyspieszenie).

Wbudowany moduł OBD bsługuje następujące protokoły OBD:

ISO9141

KWP2000slow

KWP2000fast

CAN_11bitID_500kbps

CAN_29bitID_500kbps

CAN_11bitID_250kbps

CAN_29bitID_250kbps

System NEVO-SKY wykorzystuje jeden, analogowy czujnik ciśnienia CCT6 (szary). Czujnik posiada nowe 5-pinowe złącze, a konstrukcja zapewnia precyzyjny pomiar ciśnienia i temperatury gazu. NEVO-SKY wspiera trzy panele sterowania (kierowcy), w tym najnowszy, wielokolorowy panel DG7 RGB.

SPRAWDŹ CENY INSTALACJI KME!

Interesuje Cię montaż LPG? Dobrze trafiłeś! Zadaj pytanie ekspertowi!