fbpx

INSTALACJE BRC

Ekspert Energy Gaz Polska z przyjemnością dobierze i wyceni dedykowaną LPG do Twojego auta, gdyż auto na gaz to ogromne oszczędności! Kliknij i wyślij zapytanie KLIKNIJ, EKSPERT DOBIERZE LPG DO TWOJEGO AUTA!

Instalacje LPG montowane w Energy Gaz Polska

BRC – włoska marka instalacji LPG, której początki historii sięgają lat 60 XX wieku. Blisko 60 lat doświadczenia, zaowocowało stworzeniem wielu popularnych i zarazem niezawodnych systemów LPG. Obecnie, w ofercie tego producenta znajdziemy znane i sprawdzone zestawy, np. BRC Sequent 32, BRC Sequent Plug&Drive czy też BRC SDI, dedykowane do aut z bezpośrednim wtryskiem benzyny.

SPRAWDŹ CENY INSTALACJI BRC

BRC instalacja gazowa Sequent 32 OBD do aut 3 i 4 cylindrowych
ROZWIŃ

BRC SEQUENT 32 jest najnowocześniejszym systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej przeznaczonym do samochodów 3- i 4-cylindrowych wyposażonych w sekwencyjny wtrysk benzyny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BRC SEQUENT 32

 

BRC instalacja gazowa Plug & Drive do 5,6,8,10 cylindrowych
ROZWIŃ

BRC Sequent Plug&Drive do aut 5, 6  I 8 cylindrowych – jest to instalacja oparta na sprawdzonych podzespołach z gamy Sequent.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BRC PLUG&DRIVE

 

BRC Sequent SDI do aut z bezpośrednim wtryskiem FSI, TFSI, GDI, TSI, DISI
ROZWIŃ

BRC SEQUENT DIRECT INJECTION (SDI) jest najnowocześniejszym systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej, przeznaczonym do samochodów z bezpośrednim wtryskiem benzyny (np: FSI, GDI).

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BRC SDI

 

BRC instalacja gazowa ALBA do aut 3 i 4 cylindrowych
ROZWIŃ

BRC Alba jest najnowszym systemem wtrysku gazu BRC w fazie lotnej przeznaczonym do samochodów 3 i 4 cylindrowych wyposażonych w sekwencyjny wtrysk benzyny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BRC ALBA

Interesuje Cię montaż LPG? Dobrze trafiłeś! Zadaj pytanie ekspertowi!