fbpx

BRC SEQUENT ALBA 32

brc-alba-strona  

Instalacja Alba jest najnowszym systemem wtrysku gazu BRC w fazie lotnej przeznaczonym do samochodów 3 i 4 cylindrowych wyposażonych w sekwencyjny wtrysk benzyny. Jest tańszą alternatywą bardzo dobrze znanego i sprawdzonego na polskim rynku systemu SQ 32. Jest rozwiązaniem łączącym w sobie wysoką jakość włoskich komponentów BRC z atrakcyjną ceną odpowiadającą polskim realiom.

W skład systemu wchodzi: sterownik gazowy ALBA, Reduktor Genius wyposażony w czujnik temperatury wody, listwa wtryskowa ALBA wraz z czujnikiem ciśnienia gazu, elektrozawór gazowy ET98, wiązka elektryczna, przełącznik micro oraz filtr fazy lotnej.

Za prawidłową pracę systemu odpowiada nowoczesny technologicznie sterownik gazowy ALBA z 16 bit 32 MHz microprocesorem, który zbiera sygnały z poszczególnych czujników, przetwarza je a następnie precyzyjnie steruje elementami wykonawczymi systemu. Dzięki temu mieszanka dostająca się do cylindrów ma odpowiedni skład chemiczny dostosowany do aktualnego zapotrzebowania silnika samochodu. Sterownik jest wyposażony m.in w funkcje:

Funkcja Warm Up Injector - podgrzewania wtryskiwaczy gazowych podczas pracy na benzynie, przed pierwszym przełączeniem się na gaz

Funkcja VSR - dotryskiwania małej dawki benzyny podczas jazdy na gazie w celu zabezpieczenia gniazd zaworowych przed wypaleniem – dotyczy silników borykających się z tym problemem

Funkcja START and STOP - wyłączania oraz ponownego zapalania silnika podczas postoju samochodu na skrzyżowaniu – samochód musi być wyposażony w tą funkcję fabrycznie.

W systemie zastosowano nową listwę wtryskową ALBA, która w powiązaniu z odpowiednią wielkością dysz i reduktorem Genius jest w stanie obsłużyć samochód o mocy do 150KM.

System ALBA spełnia rygorystyczne normy emisji spalin Euro IV oraz Euro V.

SPRAWDŹ CENY INSTALACJI BRC!

 

Interesuje Cię montaż LPG? Dobrze trafiłeś! Zadaj pytanie ekspertowi!