fbpx

Montaż LPG do aut z bezpośrednim wtryskiem paliwa! LPG do bezpośredniego wtrysku TFSI, TSI, FSI, GDI, CGI, DIT, THP, TCE.

tfsi-waskie

Silniki z bezpośrednim wtryskiem benzyny wymagają zastosowania dedykowanych systemów LPG dopasowanych do rocznika auta, pojemności, mocy i kodu silnika występującego w danym modelu samochodu! Jak w łatwy sposób sprawdzić czy w swoim aucie z bezpośrednim wtryskiem można zamontować instalacje gazową? Gdzie takich informacji szukać? Po pierwsze należy znać kod silnika auta, w większości modeli znajduje się on w bagażniku na białej naklejce, pod maską na tabliczce znamionowej lub wybity jest na bloku silnika. Składa się zazwyczaj z 3-4 znaków, przykładowo BAR, CDNC, G4NJ. Na jego podstawie można sprawdzić czy w danym modelu jest możliwość instalacji gazowej! Nie zalecamy sprawdzania kodu silnika po kodzie VIN pojazdu gdyż można uzyskać nieprawidłowe informację!

Posiadasz kod silnika? Wypełnij formularz - KLIKNIJ, EKSPERT DOBIERZE LPG DO TWOJEGO AUTA! a uzyskasz informację o możliwości montażu LPG do Twojego auta z bezpośrednim wtryskiem paliwa oraz wycenę założenia dedykowanej instalacji gazowej!

Zobacz nasze montaże LPG do aut z bezpośrednim wtryskiem:

1

Wykaz samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa TFSI, TSI, FSI, GDI, CGI, DIT, THP, TCE w których zamontujesz dedykowane instalacje LPG w Energy Gaz Polska:

   

Powyżej znajdziecie Państwo wykazy producentów instalacji gazowych w tym BRC, Landi Renzo, Lovato, KME, Zavoli, PRINS, STAG do aut z silnikami TFSI, TSI, FSI, GDI, CGI, DIT, THP, TCE dzięki którym w prosty sposób samemu można sprawdzić możliwość montażu LPG w danym modelu z bezpośrednim wtryskiem. Na listach podane są wszystkie modele silników z bezpośrednim wtryskiem (kody silnika) do których jest możliwość montażu instalacji gazowej IV lub VI generacji! W przypadku IV generacji auto po montażu pracować będzie w 85-90% na LPG oraz 10-15% na benzynie (dotrysk) w celu chłodzenia fabrycznych wtryskiwaczy benzynowych. Koszt montażu takich systemów IV generacji jak BRC SQ SDI 2.0, Landi Renzo Omegas Direct, Lovato Easy Fast Direct Injection, PRINS VSI-2.0 DI oraz VSI-3.0 DI, KME NEVO SKY DIRECT, STAG 400 DPI, ZAVOLI DIRECT ALISEI to 4600-7000zł. W przypadku LPG VI generacji – PRINS DIRECT LIQUI MAX auto pracuje w 100% na gazie bez konieczności zużywania benzyny! Ceny systemów VI generacji LPG zaczynają się już od 11500zł!

Na listach montażowych znajduje się obecnie bardzo duża pula samochodów z bezpośrednim wtryskiem do których można fachowo i z powodzeniem zamontować instalację LPG w Energy Gaz Polska. Poniżej pełne listy producentów LPG do wglądu:

BRC Sequent SDI 2.0 Landi Renzo Direct Lovato Easy Fast Direct Injection Prins VSI-2.0 VSI-3.0 Direct Zavoli Direct Alisei Stag 400 DPI

Interesuje Cię montaż LPG? Dobrze trafiłeś! Zadaj pytanie ekspertowi!