fbpx

TOPOWE MONTAŻE ENERGY GAZ POLSKA!

WSZYSTKIE MONTAŻE W ENERGY GAZ POLSKA
WYKONYWANE SĄ POD STAŁYM NADZOREM NASZEGO EKSPERTA!

Piotr Zatchij
Ekspert LPG w Energy Gaz Polska

O naszych topowych montażach opowie ekspert a zarazem właściciel Energy Gaz Polska Piotr Zatchij!

Niekwestionowany ekspert oraz autorytet w branży LPG. Dziś specjalizuje się w ‘’trudnych przypadkach, współpracuje w technicall supportami dystrybutorów, nie rzadko wpływając na udoskonalanie systemów LPG, czy usuwając ich mankamenty. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i dba o najwyższą jakość montażu LPG w każdym aucie! To Piotr odpowiada za dobór instalacji do Twojego auta!

Montaż LPG Chevrolet Camaro 6.2 432 KM!

W Chevrolecie zamontowaliśmy instalację BRC P&D, do aut 6 i 8 cylindrowych. Ogromna moc prezentowanego auta, wymagała montażu dodatkowego reduktora, który pozwoli w pełni cieszyć się osiągami tego auta na LPG. Camaro to auto o sportowym charakterze, dlatego zamontowaliśmy tu nie tylko dodatkowy reduktor, ale także najmocniejsze wtryskiwacze BRC, które obsługują do 60 KM mocy z jednego cylindra. Cena instalacji do tego modelu to jedyne 6400 zł, a zwrot następuje już po 15 tyś. km!

Zapraszam do Energy Gaz Polska!

Piotr Zatchij

Montaż LPG Chevrolet Camaro 6.2 432 KM!

W Chevrolecie zamontowaliśmy instalację BRC P&D, do aut o dużej mocy. Amerykańskie silniki wymagają precyzyjnie dobranych instalacji LPG, ponieważ nawet najmniejsza pomyłka może w tym przypadku drogo kosztować! Każdy element instalacji musi być perfekcyjnie zamontowany!

Interesuje Cię montaż LPG? Dobrze trafiłeś! Zadaj pytanie ekspertowi!

Ciekawostki o Energy Gaz Polska
Energy Gaz Polska prezentuje realizacje z montażu LPG BRC, Landi Renzo, Lovato, PRINS, Vialle, Kme, Stag, Zavoli do Twojego samochodu! Twój samochód po zamontowaniu auto-gazu spalać będzie średnio ok. 10-15% więcej LPG od benzyny co daje na dziś przy obecnych cenach paliw niesamowite oszczędności! Kto z Was nie chciałby zaoszczędzić aż niebagatelne kilka – kilkanaście tysięcy złotych w ciągu jednego roku? Wystarczy zamontować LPG do rodzinnego czy firmowego samochodu! Nasza oferta: lpg, instalacje gazowe, autogaz, instalacja gazowa, instalacje lpg, auto-gaz, lpg brc, lpg do flot, montaż lpg do flot, wtrysk ciekły LPG, montaż gazu v generacji, VIALLE, wtrysk ciekły gazu, V generacja LPG.