fbpx

Montaż Instalacji Gazowych do Toyota Camry 2.5 Hybryda z Pośrednim i Bezpośrednim Wtryskiem Paliwa

Jesteśmy specjalistycznym warsztatem zajmującym się montażem instalacji gazowych, a naszym celem jest dostarczenie naszym Klientom rozwiązań ekologicznych i oszczędnych. Jako właściciel Toyota Camry z silnikiem 2.5 Hybryda wiesz, jak ważne jest dbanie o środowisko i oszczędność paliwa. Dlatego też oferujemy profesjonalny montaż instalacji gazowych LPG w Twoim pojeździe.  

CZY ANALIZOWAŁEŚ KOSZTY TANKOWANIA: ON, PB95 CZY LPG?

Korzyści z Montażu Instalacji Gazowych:

 • Oszczędność Paliwa: Instalacja gazowa pozwala na znaczną redukcję kosztów paliwa. Gaz LPG jest zazwyczaj tańszy niż benzyna, co oznacza, że Twoje codzienne podróże będą tańsze.
 • Ekologia: Gazy spalinowe zasilające silniki na LPG są znacznie bardziej przyjazne dla środowiska niż spaliny benzynowe. Montując instalację gazową, przyczyniasz się do redukcji emisji szkodliwych substancji.
 • Dłuższa Żywotność Silnika: Gaz LPG jest czysty i ma niższą zawartość substancji powodujących zużycie silnika. To może przedłużyć żywotność Twojego pojazdu.
 • Bezpieczeństwo: Nasze instalacje gazowe są montowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Zapewniają one nie tylko ochronę Twojego samochodu, ale także Twojego bezpieczeństwa.

 

Montaż Instalacji Gazowych w Toyota Camry 2.5 Hybryda:

Twoja Toyota Camry 2.5 Hybryda wykorzystuje zarówno pośredni, jak i bezpośredni wtrysk paliwa, co sprawia, że jest to wyjątkowe wyzwanie w przypadku montażu instalacji gazowej. Nasze doświadczenie i specjalistyczna wiedza pozwalają nam na skuteczny montaż instalacji, który jest w pełni kompatybilny z tym zaawansowanym systemem hybrydowym.

Dlaczego Wybrać Nas?

  1. Doświadczenie: Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji gazowych w różnych rodzajach pojazdów, w tym hybrydach.
  2. Profesjonalizm: Nasza ekipa składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość usług.
  3. Bezpieczeństwo: Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem. Nasze instalacje spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa.
  4. Wsparcie Pogwarancyjne: Po montażu instalacji gazowej oferujemy kompleksowe wsparcie, w tym serwis, konserwację i naprawy.

Zdecyduj się na montaż instalacji gazowej w swoim Toyota Camry 2.5 Hybryda i dołącz do grona ekologicznych kierowców, którzy oszczędzają zarówno pieniądze, jak i środowisko. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na montaż.

AUTO FLOTOWE NA LPG – Korzyści inne niż finansowe!
Co zyskuje auto po montażu LPG oprócz zysku dla użytkownika?

LPG redukuje koszta zakupu paliwa o połowę: FAKT

Zarówno dla Klienta indywidualnego jak i biznesowego! Autogaz daje oszczędności jako jedyna modyfikacja – inwestycja przynosząca korzyść finansowa. Zwraca się ZAWSZE – średnio po 10-15 tys. km, średnie oszczędności to 200 – 600 zł na każdym przejechanym 1000 km. i zależą one od pojemności i mocy silnika auta w którym instalujemy LPG.

Montaż LPG nie niszczy silnika: FAKT
Założenie instalacji gazowej nie wpływa negatywnie i nie zmniejsza żywotności silnika. Silnik pracuje niezawodnie w całym zakresie obrotów i obciążeń bez straty na komforcie i dynamice jazdy przy oszczędności ponad 50 % w stosunku do jazdy na benzynie. Przede wszystkim ma wyższą (w stosunku do benzyny) liczbę oktanową, charakteryzującą odporność paliwa na spalanie stukowe. LPG jest podawany do komór spalania w postaci gazowej, dzięki czemu nie występuje ryzyko rozrzedzenia oleju silnikowego (jak w przypadku paliw płynnych), a film olejowy w czasie pracy silnika dochodzącego do stanu równowagi cieplnej na gazie nie ulega zmywaniu (nie dochodzi do zwiększonego zużycia gładzi cylindrowych w tym okresie). Dodatkową korzyścią wynikającą ze stanu gazowego paliwa jest lepsze mieszanie się LPG z powietrzem. Powstająca w ten sposób mieszanka paliwowo-powietrzna jest bardziej jednorodna (lepiej się spala). Istotnym dla kierowcy, użytkownika parametrem jest zwiększenie elastyczności silnika zasilanego LPG, czemu sprzyja nieco przewlekły proces spalania mieszanki gazowo-powietrznej z niższym maksymalnym ciśnieniem spalania. Dzięki temu układ korbowo-tłokowy silnika podlega mniejszym obciążeniom.

Bezpieczeństwo i niezawodność stosowania LPG: FAKT

Każdy set LPG jest homologowany przez  ITS/ Ministerstwo Transportu. Instalacje LPG są bezpieczne, pewne, stosowane są dziś w karetkach, autach przewozu krwi, autach służb mundurowych, ochrony, kurierskich, flot, szkół nauki jazdy jak i w autach Klienta prywatnego.

Zasięg na LPG: FAKT

Jest porównywalny z zasięgiem na benzynie i wynosi nawet do 900 km na 1 tankowaniu. Auto wyposażone w 2 systemy zasilające pozwoli Klientowi 2 krotnie zwiększyć zasięg auta bez konieczności tankowania.

Interesuje Cię montaż LPG? Dobrze trafiłeś! Zadaj pytanie ekspertowi!