fbpx

INSTALACJE VIALLE

Ekspert Energy Gaz Polska z przyjemnością dobierze i wyceni dedykowaną LPG do Twojego auta, gdyż auto na gaz to ogromne oszczędności! Kliknij i wyślij zapytanie WYCENA LPG!

Instalacje LPG montowane w Energy Gaz Polska

Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie system do zasilania pojazdów gazem dostępny na rynku. System LPdi działa na zasadzie wtrysku benzyny gdzie paliwo jest wtryskiwane bezpośrednio do komory spalania. Dzięki temu kultura pracy (parametry) silnika i właściwości jezdne pojazdu zasilanego gazem zostały zachowane bez zmian.

SPRAWDŹ CENY INSTALACJI VIALLE

Vialle wtrysk ciekły LPfi V generacja do sam. 4, 6, 8-cyl.
ROZWIŃ

System LPfi jest instalacją uniwersalną, modułowy system umożliwia dowolną konfigurację w zależności od typu pojazdu. Można go zamontować prawie we wszystkich silnikach benzynowych, w tym w nowoczesnych silnikach na ubogą mieszankę, silnikach turbo oraz Euro5.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O VIALLE

Vialle wtrysk ciekły LPfi V generacja do sam. 4, 6, 8-cyl.
ROZWIŃ

Piąta generacja instalacji gazowych wprowadza zupełnie nową jakość. System LPI firmy Vialle to zupełnie nowy układ zasilania samochodów gazem. Gaz dostarczany jest do zaworów ssących silnika w stanie ciekłym, a nie jak we wcześniejszych systemach-lotnym do układu dolotowego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O VIALLE BEZPOŚREDNI WTRYSK 

Interesuje Cię montaż LPG? Dobrze trafiłeś! Zadaj pytanie ekspertowi!

Ciekawostki o Energy Gaz Polska
Energy Gaz Polska prezentuje realizacje z montażu LPG BRC, Landi Renzo, Lovato, PRINS, Vialle, Kme, Stag, Zavoli do Twojego samochodu! Twój samochód po zamontowaniu auto-gazu spalać będzie średnio ok. 10-15% więcej LPG od benzyny co daje na dziś przy obecnych cenach paliw niesamowite oszczędności! Kto z Was nie chciałby zaoszczędzić aż niebagatelne kilka – kilkanaście tysięcy złotych w ciągu jednego roku? Wystarczy zamontować LPG do rodzinnego czy firmowego samochodu! Nasza oferta: lpg, instalacje gazowe, autogaz, instalacja gazowa, instalacje lpg, auto-gaz, lpg brc, lpg do flot, montaż lpg do flot, wtrysk ciekły LPG, montaż gazu v generacji, VIALLE, wtrysk ciekły gazu, V generacja LPG.