fbpx

INSTALACJE PRINS

Ekspert Energy Gaz Polska z przyjemnością dobierze i wyceni dedykowaną LPG do Twojego auta, gdyż auto na gaz to ogromne oszczędności! Kliknij i wyślij zapytanie KLIKNIJ, EKSPERT DOBIERZE LPG DO TWOJEGO AUTA!

Instalacje LPG montowane w Energy Gaz Polska

Prins Autogassystemen B.V., wchodzący w skład Westport Company , od przeszło 25 lat jest światowym leaderem w rozwoju alternatywnych systemów paliwowych. Zarówno u producentów, importerów jak i w warsztatach zajmujących się montażem instalacji gazowych w samochodach, Prins znany i ceniony jest za jakość: ekonomiczne oraz innowacyjne rozwiązania dla całej gamy dostępnych obecnie na rynku silników.

SPRAWDŹ CENY INSTALACJI PRINS

PRINS VSI-2.0 instalacje gazowe do aut 4, 6, 8 cyl.
ROZWIŃ

System sekwencyjnego wtrysku gazu holenderskiej firmy PRINS VSI to wyjątkowe urządzenie IV generacji zaprojektowane dla zaspokojenia wymogów najbardziej zaawansowanych systemów wtryskowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PRINS VSI 2.0

PRINS VSI-2.0 DI LPG do aut FSI, TFSI, GDI, TSI, DISI
ROZWIŃ

System VSI-2.0 VSI-DI to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie systemów alternatywnych paliw. Rozwój tego systemu opiera się na doświadczeniach w systemie VSI, który osiągnął bardzo dobre wyniki w ciągu ostatnich 10 lat.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PRINS VSI 2.0 DIRECT

PRINS VI generacja LPG Direct Liqui Max (Direct Liquid Injection) do bezpośr. wtrysku FSI, TFSI, GDI, TSI, DISI
ROZWIŃ

System Prins Direct LiquiMax-2.0 jest to instalacja VI generacji czyli ciekły wtrysk gazu LPG do aut z bezpośrednim wtryskiem benzyny. Jest to nowoczesny i najbardziej zaawansowany technologicznie układ zasilania pojazdów gazem LPG w fazie płynnej. Został opracowany specjalnie dla silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PRINS DIRECT LIQUI MAX

Interesuje Cię montaż LPG? Dobrze trafiłeś! Zadaj pytanie ekspertowi!