fbpx

INSTALACJA LPG TO LEK NA INFLACJĘ

CZAS NA GAZ. LPG OPŁACA SIĘ ZAWSZE, ALE TERAZ TAK JAK NIGDY. GAZ LPG DAJE OGROMNE ZYSKI. INSTALACJA GAZOWA LPG TO LEK NA INFLACJĘ.

Instalacja gazowa dziś i jej fachowy montaż to lek na inflację, sytuację gospodarczą i ekonomiczną. Montaż instalacji gazowej przeżywa renesans i nawet mało popularne firmy zajmujące się montażem instalacji gazowych mają dużo pracy. Wakacje to czas wyjazdów i dużych sum wydawanych na paliwo. W tym roku ceny na stacjach paliw szokują i tylko gaz LPG napawa jeszcze optymizmem. LPG to prawdziwa gratka dla miłośników podróżowania. Montaż instalacji gazowej przynosi Właścicielowi auta na gaz niewiarygodnie dużo zysku i oszczędności. Im większy silnik tym instalacja gazowa i jej montaż bardziej się opłaca. Wieka pojemność, większe spalanie, większa oszczędność dzięki LPG.

Energy Gaz Polska ma swój warsztat LPG na ul. Ostrobramskiej w Warszawie. Warsztat LPG Energy Gaz Polska specjalizuje się wyłącznie w montażu i serwisie instalacji gazowych LPG. Nie zajmujemy się usługami mechanicznymi, dlatego, że nie mamy na to po ludzku czasu. Wysoka specjalizacja w zakresie instalacji gazowych daje nam przewagę nad innymi zakładami montażu i serwisu LPG w Polsce. Firma nasza ma spore grono wiernych Klientów, którzy od lat montują gaz LPG a później serwisują auta u nas. Dlaczego ???
Bo instalacja gazowa złożona jest fachowo, zgodnie ze sztuką montażu LPG i nie stanowi dla Klienta ryzyka związanego ingerencją i założeniem drugiego systemu zasilania pod jedną maską. Instalacja gazowa fachowo założona i prawidłowo wyregulowana przynosi wymierne korzyści finansowe bez ryzyka uszkodzenia auta.
LPG TO CZYSTY ZYSK. Im więcej jeździsz, tym więcej oszczędzasz !

Udowodnię to na przykładzie lubianego przez Klientów – komfortowego Audi A6 2.4 V6 177KM 2004R. AUTO NA GAZ LPG to hit. Marka ta stworzona jest pod gaz LPG i świetnie instalacje gazowe radzą sobie pod maską Audi. 6 cylindrowe Audi spala bez ciśnięcia 13 litrów benzyny. Zakładamy, że LPG spali 15 Litrów aby być uczciwym broniąc tezy – że gaz LPG opłaca się bardzo i zawsze – a teraz najbardziej bo różnica pomiędzy paliwami jest ogromna. Prawie 4,20 różnicy pomiędzy paliwami to przepaść na korzyść LPG.

Wróćmy do 20 stycznia 2021 roku bo chcę przeanalizować 2 okresy z różnymi cenami paliw. Rok temu w styczniu benzyna kosztowała 4.93 zł za litr. Wtedy już wydawało się to drogo. Ropa kosztowała 4.93 zł , gaz LPG 2.13 ZŁ za litr. Przy tak niskich cenach Opłacało się montować instalacje gazową do Audi A6 2.4 V6 177KM z 2004R bo pomimo wysokich cen montaż instalacji gazowej, który kosztuje 5100 zł zwracał się po 16 tyś km. Wystarczyło, że zainstalowaliśmy gaz LPG i nie spalaliśmy benzyny. Przejechaliśmy 16 tyś na gazie LPG i zwrócił się nam koszt montażu instalacji gazowej. Niewiarygodne jak się wtedy opłacało. Auto przy spalaniu 13 litrów benzyny kosztowało na 100 km 64 złote. Niby niewiele ale jak przejechać 1 000 km to mamy kwotę 640 zł a to już pokaźna kwota. Stąd pomysł na instalację LPG i jej montaż w Energy Gaz Polska. Klient podzielił się ze mną swoimi refleksjami.  Miał świadomość, że jak założy gaz to szybko się mu zwróci cena montażu instalacji gazowej a później przy każdym kilometrze będzie oszczędzał. Jak postanowił tak i zrobił i w styczniu tamtego roku założył instalację gazową w Energy Gaz Polska. Jaki gaz? BRC, KME, LANDI RENZO? Śmiał się, że ufa naszej Firmie tak bardzo, że weźmie to co mu założymy bo wierzy w to, że może nam ufać. To nie pierwsza jego instalacja gazowa LPG w naszej Firmie. Po założeniu instalacji gazowej to samo 100 km kosztowało go 32 zł. Klient jest zachwycony bo auto nie straciło na dynamice i mocy. Jest stabilne we wszystkich zakresach obciążeń i prędkości. Instalacja gazowa super współpracuje z systemem benzynowym i nie ma kłopotów z jazdą na obu paliwach. Był zadowolony wtedy a teraz to już pieje z zachwytu.

 

Świat zmienił się wraz z wybuchem wojny w Ukrainie. Rosja i jej agresja zmieniła świat. Ceny paliw poszybowały w kosmos i wydawało się, że nie da się ich zahamować. Inni panicznie zaczęli reagować i szukać rozwiązań a nasz Bohater, który jeździ już Audi A6 2.4 V6 177KM z 2004R z LPG, CIESZY SIĘ JAK DZIECKO, bo jazda Audicą na gaz jest teraz atrakcyjna jak nigdy. Auto dalej spala 13 litrów PB95 tyle, że teraz benzyna do tego pięknego wozu kosztuje Właściciela 102 złote. Ale on się tym nie przejmuje bo ma gaz LPG i jego instalacja zmniejsza te koszty o połowę. Teraz 100 km dzięki LPG kosztuje go jedynie 52 złote. Montaż instalacji gazowej przynosi mu za każde 100 km 50 zł zysku. Montaż LPG dała mu ogromną przewagę.
Klient podróżuje po Polsce, jest inżynierem i miesięcznie spędza w trasie pomiędzy budowami całe dnie pokonując dystans 80 tyś km rocznie. Miesięcznie to prawie 7000 km. Przy wysokich cenach paliw ten dystans kosztował go będzie na LPG 3640 zł z gdyby tankował benzynę musiałby płacić koszt 7140 zł .

Zostaje mu w kieszeni 3500 zł miesięcznie!!!!! To niebywałe bo tylko dzięki temu że zamontował instalację gazową i auto jeździ na gaz jest w stanie zaoszczędzić 42000 zł rocznie!
Właściciel Audi A6 2.4 V6 177KM z 2004R Kocha swoje Audi, użytkuje je od nowości. Dba o nie i nie widzi powodu, aby je zmieniać na nowsze. Super silnik, który świetnie współpracuje z LPG, niezawodność tej maszyny gwarantuje mu bezawaryjną jazdę.
Montaż instalacji gazowej opłaca się zawsze. Klient był szczęśliwy jak w styczniu ubiegłego roku oszczędzał na każde 100 km 32 złote.
Teraz kiedy ceny paliw są wysokie oszczędza jeszcze więcej bo aż 52 złote na każde 100 km przejechane na LPG.

Auto Gaz to fenomen. Auto Gaz LPG to w dzisiejszych czasach antidotum na drożyznę. Gaz LPG niesie ze sobą oszczędności. Im jest większa cena paliw tym zysk z LPG jest większy. Im pojemność auta jest większa tym- zwrot z montażu instalacji jest szybszy. Przy Audi A6 2.4 V6 177KM z 2004R  koszt montażu instalacji gazowej w kwocie 5100 zł zwracał się po przejechaniu 16 tyś km w styczniu 2021 roku. Ceny paliw poszybowały w górę i teraz 5100 za montaż instalacji gazowej zwróci się po 10 tyś km. Montaż instalacji gazowej wykonany w Energy Gaz Polska, ul. Ostrobramska 38a w Warszawie to bezpieczeństwo i gwarancja poprawnego działania auta na LPG. Montaż LPG odbywa się w ciągu jednego dnia. Czasem do dnia następnego ale to dlatego, że auta z LPG stroimy w drodze, bo zależy nam aby instalacja gazowa działała w pełnym zakresie obciążenia auta oraz jego prędkości. Nie może być tak, że braknie mocy albo, że pedał wpadnie w podłogę i zero mocy. Montaż instalacji gazowej mamy więc w Energy Gaz Polska dopracowany do perfekcji. Ceny paliw zabijają i tylko LPG daje nadzieję na niskie koszty jazdy autem. Czas więc na LPG. Montuj Instalacje gazowe w naszej Firmie!

Jaki gaz LPG do Twojego auta ??? Jaka cena montażu instalacji gazowej ? Zadzwoń i zadaj pytanie.
Chętnie odpowiemy pod numerami telefonów: 22 810 00 90, 504 200 102.
GAZ LPG OPŁACA SIĘ TERAZ JAK NIGDY. NIE TRAĆ CZASU I PIENIĘDZY JEŻDŻĄC NA BENZYNIE.

Interesuje Cię montaż LPG? Dobrze trafiłeś! Zadaj pytanie ekspertowi!