fbpx

LANDI RENZO OMEGAS EVO

LANDI RENZO to uznany na rynku auto gazu Producent instalacji gazowej i oferuje instalacje gazowe do wtrysku pośredniego jak i bezpośredniego LPG oraz CNG.

Dostawca ten jest liczącym się na rynku graczem systemów gazowych LPG zarówno w sektorze montażu instancji gazowych do aut nowych jak i używanych. Landi Renzo od lat jest jednym z rozgrywających graczy na rynku LPG i stanowi mocną konkurencję dla BRC czy produktów polskiego pochodzenia. System Landi Renzo jest jednym z najlepiej sprzedających się na świecie systemów LPG ze względu na jego znakomity stosunek ceny do jakości. Cena jest bardzo atrakcyjna i zachęca do konwersji na LPG Klientów oraz Firmy. Landi Renzo zatem jest firmą, która zapewnia gaz LPG do auto biznesu jak i dla Klienta indywidualnego. Na stałe z Marką Landi Renzo współpracują Skoda , Dacia , Toyota. Dystrybutorzy Ci w pełni zaufali profesjonalnym urządzeniom Marki Landi Renzo i zakładają w nowych autach Instalację Omegas Evo do wtrysku pośredniego oraz Omegas Direct LPG do wtrysku bezpośredniego benzyny. Instalacja gazowa LPG Omegas popularna jest również wśród warsztatów montujących gaz ze względy na doskonałe komponenty składowe instalacji LPG oraz wybierają ją pośród konkurencji ze względu na cenę. Cena LPG Omegas jest bardzo atrakcyjna i jest niższa od konkurencyjnej BRC o kilkaset złotych. Instalacje Omegas są trwałe, odporne na polski gaz dlatego nie psują się i uważane są na rynku za produkt klasy premium w sektorze sekwencyjnych wtrysków gazu w fazie lotnej.

Producent postawił na jakość przy doborze komponentów LPG Omegas i postawił na dobór elementów, odporność na wysoką temperaturę, szybkość, precyzja. Dzięki temu kalibracja systemu LPG OMEGAS zarówno Evo jak i Direct jest bardzo precyzyjna i bardzo dokładna zbliżona do parametrów jazdy na benzynie. Bo ideą profesjonalnie założonej LPG jest wykalibrowanie jej tak aby Właściciele nie był w stanie odróżnić jazdy na benzynie od jazdy na gazie LPG we wszystkich zakresach obciążeń i obrotów. System ten posiada łączność przez OBDII. Właściciel Marki Omegas stawia na ekologię. Wszystkie instalacje Omegas spełniają wymagania Euro 6 i są ekologiczne, przeciwdziałają zanieczyszczeniu środowiska. Dziś kwestia Eco to bardzo istotna kwestia , ważniejsza niż cena zakupu instalacji gazowej.
System LPG Omegas Evo Przeznaczony do pojazdów z silnikami z wtryskiem pośrednim od 3 do 6 cylindrów, w tym z silnikami turbo. Można je stosować do siników z dużą mocą.
Omegas Evo doskonale sprawdzają się również w silnikach doładowanych mechanicznie czy też wyposażonych w doładowanie za pomocą turbosprężarki. Omegas Evo to system bardzo wydajny a komponenty wykorzystane i dobrane do założenia instalacji gazowej z pewnością nie zawiodą i zapewnią odpowiednią moc do potrzeby auta.
Nowością jest opcja Multiair który wykorzystywany jest w silnikach aut włoskich w pojazdach FCA czyli Fiatach , Alfa Romeo. W silnikach typu Multiair stosowane jest rozwiązanie połączenia turbo doładowania ze zmiennym wzniosem zaworów i taka opcję również obsługuje instalacja gazowa Omegas. System Multiair daje możliwość dowolnych opcji otwierania i zamykania zaworów i tym samym nie musimy stosować przepustnicy.

 

 

Technologia idzie do przodu a z nią Omegas. Instalacja gazowa LPG i jej cena dziś na rynku są argumentami za tym aby ją montować. Jej popularność wzrasta z każdym rokiem a cena LPG niewątpliwie bije inne na głowę.
Omegas czy to w wersji Evo do silników z wtryskiem pośrednim czy bezpośrednim stawia na precyzję i max dopasowanie do parametrów benzynowych. Silnik benzynowy pracuje w różnych warunkach pogodowych czy też obciążeniowych.
Landi Renzo Omegas Evo posiada w składzie setu LPG mega zaawansowany sterownik LPG. Zbiera on sygnały z konwersji na zasilania LPG i przetwarza je tak aby dobrać precyzyjnie dawkę LPG do potrzeba auta w danej chwili. Steruje precyzyjnie czasem otwarcia wtryskiwaczy dla warunków jakie są w danej chwili.
Dodatkowo, w celu zapewnienia dodatkowej ochrony zaworów, sterownik LPG może także sterować pracą wtryskiwaczy benzynowych, dostosowując strategię dotrysku benzyny w czasie pracy silnika na LPG.
Wspominaliśmy o Multiair a nie możemy nie wspomnieć o silniku , jednostce napędowej wyposażonej w opcję Valvematic. Valvematic to opcja zmiennego wzniosu zaworów w połączeniu ze zmiennymi fazami rozrządu, czy np. silników rodziny Valvematic w samochodach Toyota czy też jednostek z układem Valvetronic stosowanych w pojazdach marki BMW, Citroen czy Peugeot.

Jak widać szeroka gama i rozpiętość możliwości programowania i zastosowania różnych opcji LPG daje szerokie zastosowania instalacji gazowych Marki Landi Renzo Omegas do aut nowych na gwarancji producenta jak i w sektorze aut używanych.
Marka Landi Renzo nie spoczęła na laurach i w czasie pojawiania się aut z bezpośrednimi wtryskami stworzyła Omegas Direct LPG aby sprostać wymaganiom rynku.
System LANDIRENZO OMEGAS DIRECT stanowi nową ewolucję konwencjonalnego systemu sekwencyjnego wtrysku gazu. Został zaprojektowany do przekształcania silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa, których na rynku obecnie przybywa a to z koniecznością ograniczenia emisji spalin i wprowadzenia na rynek ostrych norma Euro.
System LPG LANDI RENZO redukuje emisję zanieczyszczeń, przyczyniając się do poprawy jakości powietrza i gwarantując zgodność z coraz bardziej rygorystycznymi normami środowiskowymi.
Omega Direct to bardzo wysoka wydajność i kultura pracy na LPG przy jednoczesnej ochronie silnika benzynowego, który ma służyć Właścicielowi auta przez długie lata . Instalacja gazowa LPG Omegas posiada bardzo precyzyjne wtryskiwacze, które bardzo dokładnie dozują paliwa aby jak najbardziej zoptymalizować spalanie.
System Omegas Direct LPG współdziała z systemem benzynowym i oferuje połączenia OBDII. Omegas Direct jest dostępny w kilku różnych wersjach, aby przystosować się do pojazdów o różnych pojemnościach, w tym silników turbo.

Sterowniki Landi Renzo Omegas posiadają funkcję dotrysku benzyny podczas jazdy na LPG, czyli pojazd jednocześnie może jeździć na dwóch paliwach. Podanie niewielkiej dawki benzyny do komory spalania dodatkowo smaruje i schładza gniazda zaworowe co przekłada się na wyższą higienę i żywotność silnika.
Wszystkie komponenty Omegas są produkowane przez jednego Producenta dzięki czemu wszystkie są kompatybilne i precyzyjnie ze sobą pasują i pracują.
Cena instalacji LPG Omegas Evo w Energy Gaz Polska wynosi 2900 zł i jest to cena Promocyjna.
Nowy Rok przyniesie z pewnością podwyżki zatem cena obecna i montaż instalacji gazowej LPG Omegas na tym poziomie nie będzie możliwy. Zachęcamy zatem do skorzystania z Promocji Świątecznej w Energy Gaz Polska, w której oferujemy I gwarantujemy osobom, które się zapiszą do 15.01.2022 starą cenę bez podwyżki na ten Wyjątkowy system LPG.

 

Landi Renzo Omegas należy do najnowszej generacji, dostępnych na rynku,
systemów przejścia z zasilania na benzynę na zasilanie LPG w fazie lotnej.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LANDI RENZO OMEGAS

SPRAWDŹ CENY LANDI RENZO OMEGAS

Interesuje Cię montaż LPG? Dobrze trafiłeś! Zadaj pytanie ekspertowi!