fbpx

FLOTY

Energy Gaz Polska od 11 lat współpracuje w Klientem Biznesowym, zapewniając swoim Partnerom profesjonalne wsparcie zarówno techniczne jak i merytoryczne. Firma Nasza spełnia najwyższe normy zgodne ze sztuką montażu systemów LPG w oparciu o najlepsze w swojej klasie Marki instalacji BRC, Landi Renzo, Tartarini, Prins. Praktyka, wiedza, profesjonalizm, Pracowników Energy Gaz Polska z zastosowaniem markowych, sprawdzonych i niezawodnych systemów LPG dają Zarządzającym Flotami:
  • Radykalne zmniejszenie kosztów eksploatacji pojazdów Firmowych co jest najistotniejszym czynnikiem zastosowania LPG, bez straty niezawodności i komfortu jazdy.
  • Gwarantowaną jakość montażu LPG w związku z wysoką specjalizacją Energy Gaz Polska w montażu oraz obsłudze i serwisie samochodów z LPG.
  • Natychmiastową gotowość serwisową gwarantowaną Klientowi Flotowemu.
  • Montaż wyłącznie dedykowanych, bezawaryjnych, najwyższej klasy instalacji LPG umożliwiających bezawaryjne użytkowanie samochodu po montażu LPG.
  • Profesjonalną Kadrę montażu i serwisu LPG.
  • Ugruntowaną pozycję Lidera montażu LPG w Polsce.
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez Pracowników EGP oraz ich wieloletnie doświadczenie w branży LPG.
  • Miłą, kompetentną, życzliwą kadrę serwisową oraz profesjonalnie prowadzone Biuro Obsługi Klienta, które jest do Państwa dyspozycji od 8-18 od poniedziałku do piątku.

Interesuje Cię montaż LPG? Dobrze trafiłeś! Zadaj pytanie ekspertowi!

Ciekawostki o Energy Gaz Polska
Energy Gaz Polska prezentuje realizacje z montażu LPG BRC, Landi Renzo, Lovato, PRINS, Vialle, Kme, Stag, Zavoli do Twojego samochodu! Twój samochód po zamontowaniu auto-gazu spalać będzie średnio ok. 10-15% więcej LPG od benzyny co daje na dziś przy obecnych cenach paliw niesamowite oszczędności! Kto z Was nie chciałby zaoszczędzić aż niebagatelne kilka – kilkanaście tysięcy złotych w ciągu jednego roku? Wystarczy zamontować LPG do rodzinnego czy firmowego samochodu! Nasza oferta: lpg, instalacje gazowe, autogaz, instalacja gazowa, instalacje lpg, auto-gaz, lpg brc, lpg do flot, montaż lpg do flot, wtrysk ciekły LPG, montaż gazu v generacji, VIALLE, wtrysk ciekły gazu, V generacja LPG.