montaż autogazu
serwis lpg
o nas
aktualnosciwycena lpgopinie o energy gaz polska
floty
lpg do szkół nauki jazdyraty
galeria
video
instalacje gazowe
direct
gaz ciekły
dlm
cennik lpg
certyfikaty
pytania lpg
mechanika pojazdowa
praca
pasja
sport
raty
kontakt energy gaz polska
serwis autogaz

KME Nevo SKY - Innowacyjny sterownik dla silników bezpośrednich

 

 

Elektronika DIRECT z nowej linii produktów NEVO-SKY przeznaczona jest do montażu w nowoczesnych i coraz bardziej popularnych autach z bezpośrednim wtryskiem benzyny. DIRECT wytwarzany jest w oparciu o innowacyjną technologię produkcji samochodowych instalacji gazowych oraz z wysokiej jakości komponentów dostępnych na rynku.

Działanie sterownika opiera się na wykorzystaniu szybkiego, dwurdzeniowego procesora, używanego w branży Automotive. Dzięki niemu sterowniki są precyzyjne i łatwe w obsłudze, oferując wiele narzędzi diagnostycznych przeznaczonych do kalibracji nowoczesnych silników. Wykorzystując najnowszej generacji komponenty, sterowniki z łatwością obsługują współczesne rozwiązania i algorytmy sterowników benzynowych.

https://www.lpgshop.co.uk/product_images/uploaded_images/kme-direct-diagram-autogas-direct-injection.jpg

Systemy NEVO-SKY poprawnie obsługują auta spełniające normy emisji EURO 4/5/6.

Jedną z najważniejszych cech montażowych, która charakteryzuje urządzenia KME jest modułowość. Dwa systemy (MAX i DIRECT) podsiadają jeden osprzęt (wiązkę, czujnik czy panel sterowania), a sterownik dopasowujemy do rodzaju zasilania auta.

Autorskie rozwiązania KME zawarte w rodzinie sterowników NEVO – takie jak OSA, MOSA czy obsługa aut dużej mocy – zostały zachowane i ulepszone w nowej linii NEVO-SKY. W sterownik wbudowano emulatory - np. emulator poziomu paliwa i emulator ciśnienia paliwa - oraz automatyczny kasownik błędów OBD - których obecność nie wymaga konieczności podłączania dodatkowych urządzeń.

W rezultacie zastosowania tych rozwiązań samochód wyposażony w system ze sterownikiem DIRECT lub DIRECT staje się ekologiczny i ekonomiczny, w pełni zachowując oryginalne właściwości trakcyjne samochodu (moc i przyspieszenie).

Wbudowany moduł OBD bsługuje następujące protokoły OBD:

ISO9141
KWP2000slow
KWP2000fast
CAN_11bitID_500kbps
CAN_29bitID_500kbps
CAN_11bitID_250kbps
CAN_29bitID_250kbps

System NEVO-SKY wykorzystuje jeden, analogowy czujnik ciśnienia CCT6 (szary). Czujnik posiada nowe 5-pinowe złącze, a konstrukcja zapewnia precyzyjny pomiar ciśnienia i temperatury gazu. NEVO-SKY wspiera trzy panele sterowania (kierowcy), w tym najnowszy, wielokolorowy panel DG7 RGB. 


Zobacz nasze aukcje:
  

© Copyright 2016
www.egp.pl