montaż autogazu
serwis lpg
o nas
aktualnosciwycena lpgopinie o energy gaz polska
floty
lpg do szkół nauki jazdyraty
galeria
video
instalacje gazowe
direct
gaz ciekły
dlm
cennik lpg
certyfikaty
pytania lpg
mechanika pojazdowa
praca
pasja
sport
raty
kontakt energy gaz polska
serwis autogaz

Instalacja gazowa Vialle LPI V generacja -
wtrysk ciekły do samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa


vialle - doświadczenie i realizacje Energy Gaz Polska

vialle direct

Vialle LPIdi V generacja

TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI DOSTĘPNA JUZ TERAZ

Piąta generacja instalacji gazowych wprowadza zupełnie nową jakość. System LPI firmy Vialle to zupełnie nowy układ zasilania samochodów gazem. Gaz dostarczany jest do zaworów ssących silnika w stanie ciekłym, a nie jak we wcześniejszych systemach-lotnym do układu dolotowego. Od niedawna technologia ciekłego wtrysku gazu dostępna jest również w Polsce.
Obecnie VIALLE jest jedynym producentem posiadającym szeroko zaawansowane systemy do najnowszych samochodów takich jak np. bezpośredni wtrysk benzyny czy diesel.
Systemy LPfi, LPdi LPi jak również system LPdm są najnowszymi modułowymi systemami wtrysku ciekłego gazu.

Dzięki modułowemu rozwiązaniu systemy te są bardziej dostępne i uniwersalne.LPdi – Liquid Propane Direct Injection

LPdi to najbardziej zaawansowany na świecie system LPG, skonstruowany specjalnie dla silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny. Vialle jest pierwszą firmą, która osiągnęła pełny sukces opracowując niezawodną technologię wtrysku gazu w fazie ciekłej poprzez oryginalne wtryskiwacze benzynowe. Rozwiązanie to pozwoliło zachować parametry pracy i wydajność silnika. System LPdi używa większości oryginalnych wysokociśnieniowych komponentów paliwa – wszystkie te elementy uzyskały certyfikat zgodności z rozporządzeniem EC 67-R01. W porównaniu z innymi rozwiązaniami wtrysku bezpośredniego czas amortyzacji systemu LPdi jest znacznie krótszy, gdyż jest on jedyną instalacją, w której silnik w całym zakresie swojej pracy zasilany jest gazem.

Kluczowym elementem systemu LPdi jest opatentowany Rozdzielacz Paliwa FSU (Fuel Selector Unit), który pozwala na płynne przejścia pomiędzy benzyną a gazem. Kieruje on wybrane paliwo do oryginalnej pompy wysokociśnieniowej silnika, gdzie przed wtryskiem do cylindrów zostaje ono sprężone powyżej 100 bar. Wyjątkową cechą systemu LPdi jest rozruch samochodu bezpośrednio na gazie. W każdym momencie możemy wybrać dowolny rodzaj paliwa, LPG lub benzynę.

Instalacja LPdi jest dedykowanym rozwiązaniem do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa - w zależności od kodu silnika - w następujących modelach:

Plik PDF do pobrania:
LPdi.pdf

 
Zobacz nasze aukcje:
  

© Copyright 2016
www.egp.pl