montaż autogazu
serwis lpg
o nas
aktualnosciwycena lpgopinie o energy gaz polska
floty
lpg do szkół nauki jazdyraty
galeria
video
instalacje gazowe
direct
gaz ciekły
dlm
cennik lpg
certyfikaty
pytania lpg
mechanika pojazdowa
praca
pasja
sport
raty
kontakt energy gaz polska
serwis autogaz


Instalacja gazowa BRC Sequent 32

 brc sequent alba


Instalacja gazowa SEQUENT 32 jest najnowocześniejszym systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej przeznaczonym do samochodów 3- i 4-cylindrowych wyposażonych w sekwencyjny wtrysk benzyny. Jest on rozwinięciem bardzo dobrze znanego i sprawdzonego na rynku systemu SEQUENT 24.11, poprzez rozbudowanie możliwości technicznych jednostki sterującej, zachowując tym samym spójne komponenty oraz prosty montaż i programowanie.


Głównym elementem systemu
SEQUENT 32, a zarazem innowacją w systemie jest całkiem nowa centrala gazowa SQ 32 z wbudowanym microprocesorem 16bit 64MHz. Dzięki
szybszemu microprocesorowi współpraca z centralą benzynową jest jeszcze lepsza, a tym samym zwiększają się możliwości programowania systemu. System jest konfigurowany za pomocą programu BRC Calibration Tool. W SQ 32 mamy pełne sekwencyjne przełączanie wtryskiwaczy gazowych.


Centrala gazowa została wyposażona w następujące funkcje:

funkcja VSR - umożliwiająca dotryskiwanie określonej dawki benzyny podczas jazdy na gazie. Funkcja ta ma celu zabezpieczenie gniazd zaworowych przed wypaleniem szczególnie w samochodach borykających się z tym problemem.

funkcja Warm Up Injector – umożliwiająca podgrzewanie wtryskiwaczy podczas pracy na benzynie, przed pierwszym przełączeniem się na gaz - dotyczy to pracy na zimnym silniku.
funkcja START&STOP (samochód musi być wyposażony w tą opcję fabrycznie) - zadaniem jej jest redukcja zanieczyszczeń i zużycia benzyny - silnik uruchamia się na paliwie gazowym.


Dodatkową opcją w systemie jest możliwość awaryjnego uruchomienia silnika na LPG w sytuacji awarii układu benzynowego - ilość uruchomień została ograniczona
do 5 razy. Podobnie jak we wcześniejszych systemach typu  SEQUENT zastosowano sprawdzone elementy takie jak: 
Reduktor Genius MB lub Genius MAX wyposażony
w czujnik temperatury wody, listwę RAIL z wtryskiwaczami  nowego typu, cechującymi się bardzo dużą  dokładnością oraz szybkością podczas wtryskiwania gazu  wraz z czujnikiem ciśnienia i temperatury gazu, która jest  mierzona w czasie rzeczywistym. Z nowości oprócz centrali  gazowej SQ 32 zastosowano nowy przełącznik Micro z wbudowanym buzzerem. System jest również dostępny  w wersji z OBD.

System może być montowany do samochodów z normą emisji spalin
EURO V oraz EURO VI
Dzięki doskonałej integracji systemu brak jest różnic  pomiędzy jazdą na gazie a jazdą na benzynie. Dodatkowo mamy pełną kontrolę nad emisją zanieczyszczeń.

Zobacz nasze aukcje:
  

© Copyright 2016
www.egp.pl