montaż autogazu
serwis lpg
o nas
aktualnosciwycena lpgopinie o energy gaz polska
floty
lpg do szkół nauki jazdyraty
galeria
video
instalacje gazowe
direct
gaz ciekły
dlm
cennik lpg
certyfikaty
pytania lpg
mechanika pojazdowa
praca
pasja
sport
raty
kontakt energy gaz polska
serwis autogaz

Praca - ENERGY GAZ POLSKA

Uwaga! Energy Gaz Polska, Lider montażu i serwisie LPG szuka Pracowników!

W związku z dynamicznym rozwojem EGP i brakiem możliwości obsługi zleceń bieżących oraz przejęciem kolejnej Marki do Serwisu Gwarancyjnego w EGP
 jesteśmy zmuszeni powiększyć Zespół Energy Gaz Polska o:

 

Grafik, Specjalista ds. Social Media

 

Poszukujemy: Osób z doświadczeniem w pracy na ww. stanowisku najlepiej w branży motoryzacyjnej, pasjonatów motoryzacji z umiejętnością tworzenia ciekawych treści i materiałów Foto/Video na potrzeby mediów społecznościowych. Do czynnej współpracy z działem serwisu, montażu LPG w celu dokumentowania bieżącej pracy naszych Specjalistów oraz kontaktu z Klientem.

Zakres obowiązków: Tworzenie i obróbka: projektów graficznych, banerów reklamowych, materiałów foto/video. Kreowanie, promowanie treści oraz prowadzenie skutecznych kampanii reklamowych zwiększających zasięgi i popularność Firmy w mediach społecznościowych - Facebook i Youtube ... Kreowanie pozytywnego wizerunku marki w Internecie, zdobywanie nowych Fanów i Klientów.

Wymagania dotyczące Kandydatów: Kreatywności, błyskotliwości, otwartego umysłu, chęci kreowania wyjątkowych materiałów, słuchania ze zrozumieniem, błyskawicznego kojarzenia faktów i pogody ducha! Znajomości mediów społecznościowych (Facebook, Youtube) wraz z znajomością tworzenia reklam. Udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych. Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych. Lekkiego pióra. Bardzo dobrej znajomości trendów internetowych.

Cel: Zapewnienie najwyższego standardu obsługi Klienta w Energy Gaz Polska.

Gwarantujemy: Stałą pracę od zaraz w sympatycznym i zgranym Zespole, samodzielne stanowisko, stabilność, pewność zatrudnienia na bardzo atrakcyjnych warunkach!!!

 

Montażystów, Serwisantów LPG

 

Poszukujemy: Osób odpowiedzialnych z doświadczeniem w branży LPG, do montażu i serwisu autogazu od zaraz. Wymagana znajomość mechaniki i elektroniki w tym samochodowych instalacji elektrycznych.

Zakres obowiązków: Praca w dziale Montażu lub Serwisu LPG.

Wymagania dotyczące Kandydatów: Znajomość LPG PRINS, BRC, LANDI RENZO, LOVATO, KME, ZAVOLI, STAG. Odpowiedzialność, rzetelność, punktualność, obowiązkowość, pracowitość, skupienie na powierzonych obowiązkach, brak nałogów.

Cel: Zapewnienie najwyższego standardu obsługi Klienta w Energy Gaz Polska i wykonywanie montażu i serwisu LPG na najwyższym wymaganym przez Firmę poziomie!

Gwarantujemy: Stałą pracę od zaraz w bardzo profesjonalnym, fachowym i wymagającym Zespole, samodzielne stanowisko, stabilność, pewność zatrudnienia na bardzo atrakcyjnych warunkach. Wysokie wynagrodzenie za profesjonalną prace i zaangażowanie!

 

KIEROWNIK montażu i serwisu instalacji gazowych


Wymagania: Doświadczenie na stanowisku Kierownika serwisu mechanicznego, znajomość branży i części motoryzacyjnych, mile widziana znajomość LPG, umiejętność planowana, kontroli, rozliczania pracy mechaników na każdym etapie współpracy Zespołu serwisowego.

Do obowiązków kandydata należeć będzie: Kontakt z Klientem, planowanie i zapisy wykonywanych napraw terminowych, przyjęcie auta, diagnoza usterki, wydanie po zamkniętym zleceniu, odpowiedzialność za stany magazynowo, rozliczanie wydanych części do wykonanych zleceń, rozliczeni zleceń dziennych, tygodniowych, miesięcznych, współpraca z biurem obsługi Klienta, raportowanie do przełożonych

Wiek adekwatny do doświadczenia, od 30 lat w górę mile widziane!

Oferty zawierające CV prosimy przesłać na:
praca@egp.pl

 

 

 


 

 

Zobacz nasze aukcje:
  

© Copyright 2016
www.egp.pl