montaż autogazu
serwis lpg
o nas
aktualnosciwycena lpgopinie o energy gaz polska
floty
lpg do szkół nauki jazdyraty
galeria
video
instalacje gazowe
direct
gaz ciekły
dlm
cennik lpg
certyfikaty
pytania lpg
mechanika pojazdowa
praca
pasja
sport
raty
kontakt energy gaz polska
serwis autogaz

Instalacja gazowa Landi Renzo Omegas Direct

landi renzo direct - doświadczenie i realizacje Energy Gaz Polska
                                                                              

Ponieważ silniki benzynowe z bezpośrednim wtryskiem paliwa stają się coraz powszechniejszym zjawiskiem, producenci instalacji gazowych coraz częściej podejmują rękawicę i pracują nad adekwatnymi systemami. Oto kolejny, stworzony przez legendę branży LPG, także tej polskiej.

Instalacje współpracujące z jednostkami napędowymi typu FSI (w samochodach Grupy VW) czy JTS (w produktach koncernu Fiat) są logicznym uzupełnieniem oferty firm zajmujących się opracowywaniem takich urządzeń i próbą nadążenia za postępem dokonującym się w dziedzinie silników.

W odróżnieniu od innych tanich produktów obecnych na polskim rynku, wszystkie jej podzespoły są wytwarzane i gwarantowane przez jednego producenta, dzięki czemu doskonale ze sobą współpracują. System firmy Landi Renzo objęty jest 2 letnią gwarancją, bez limitu kilometrów, realizowaną w dużej sieci autoryzowanych warsztatów zlokalizowanych w całej Polsce.

Bezpośredni wtrysk stosowany jest w przeważającej części dostępnych aut na rynku pierwotnym. Silniki te są dużo bardziej skomplikowane technicznie. Bezpośredni wtrysk pozwala na uzyskanie najlepszych efektów pod względem wykorzystania energii paliwa i oznacza w praktyce optymalny przebieg procesu spalania. Charakteryzuje go większa wydajność (moc) w stosunku do wtrysku pośredniego.

Wprowadzanie innego rodzaju zasilania (np. gazowego) wymaga więc najwyższej staranności zarówno w doborze podzespołów, jak i regulacji mieszanki - dedykowanej instalacji. Przystosowania silnika z bezpośrednim wtryskiem paliwa do zasilania gazem wymaga utrzymania żywotności i trwałości wtryskiwaczy benzynowych poprzez dotrysk benzyny.

Benzyna pełni funkcję chłodzenia i smarowania wtryskiwaczy benzynowych podczas pracy silnika na LPG. Jedynie systemy wtrysku gazu w fazie ciekłej (PRINS DLM) pozwalają na uzyskanie 100% udziału LPG. Bez konieczności dotrysku, zużycia benzyny.Instalacja gazowa IV generacji Landi Renzo Omegas Direct Wtrysk LPG w Maździe 5 2.0 DISI zasila go poprzez wtryskiwacze gazowe. Na życzenie Klienta zamontowaliśmy estetycznie wlew LPG pod klapką paliwa. Założyliśmy ku radości Klienta maksymalnie duży zbiornik o pojemności około 45 litrów w miejscu koła zapasowego, który wystarczy na pokonanie prawie 440 kilometrów.

Mazda po zamontowaniu auto-gazu spala średnio ok. 10 litrów/100 km co daje na dziś przy obecnych cenach paliw oszczędność rzędu 28 zł/100 km. Kto z Was nie chciałby zaoszczędzić aż 8400 zł w ciągu jednego roku i to nie na lokacie bankowej – co jest niemożliwe, a korzystając z samochodu na gaz i przejeżdżając jedyne 30 tys. km/rok!

Mazda na gaz to niesamowite oszczędności - wykorzystaj je na przyjemności! Instalacje gazowe do aut z wtryskiem bezpośrednim charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG, co przekłada się bezpośrednio na atrakcyjne oszczędności.

Gaz do Mazdy zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Mazdy wybierajcie LPG dedykowane do bezpośredniego wtrysku!

Nie wiesz jakie LPG wybrać do Mazdy? Zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojej Mazdy, skontaktuj się z naszym Specjalistą – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny auto gazu pod numerem 22 810 00 90

Słowa Naszych Klientów ‘"Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom" dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Dziękujemy!

Energy Gaz Polska od 11 lat prowadzi autoryzowany, firmowy Warsztat Landi Renzo w zakresie: montaż i serwis LPG! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Landi Renzo Omegas Direct jest dedykowanym rozwiązaniem do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa - w zależności od kodu silnika - w następujących modelach:

- lista PDF
 

 
Zobacz nasze aukcje:
  

© Copyright 2016
www.egp.pl