montaż autogazu
serwis lpg
o nas
aktualnosciwycena lpgopinie o energy gaz polska
floty
lpg do szkół nauki jazdyraty
galeria
video
instalacje gazowe
direct
gaz ciekły
dlm
cennik lpg
certyfikaty
pytania lpg
mechanika pojazdowa
praca
pasja
sport
raty
kontakt energy gaz polska
serwis autogaz


Instalacja gazowa BRC ALBA

 brc sequent alba

Instalacja Alba jest najnowszym systemem wtrysku gazu BRC w fazie lotnej przeznaczonym do samochodów 3 i 4 cylindrowych wyposażonych w sekwencyjny wtrysk benzyny. Jest tańszą alternatywą bardzo dobrze znanego i sprawdzonego na polskim rynku systemu SQ 24.11. Jest rozwiązaniem łączącym w sobie wysoką jakość włoskich komponentów BRC z atrakcyjną ceną odpowiadającą polskim realiom.

W skład systemu wchodzi: sterownik gazowy ALBA, Reduktor Genius wyposażony w czujnik temperatury wody, listwa wtryskowa ALBA wraz z czujnikiem ciśnienia gazu, elektrozawór gazowy ET98, wiązka elektryczna, przełącznik micro oraz filtr fazy lotnej.

Za prawidłową pracę systemu odpowiada nowoczesny technologicznie sterownik gazowy ALBA z 16 bit 32 MHz microprocesorem, który zbiera sygnały z poszczególnych czujników, przetwarza je a następnie precyzyjnie steruje elementami wykonawczymi systemu. Dzięki temu mieszanka dostająca się do cylindrów ma odpowiedni skład chemiczny dostosowany do aktualnego zapotrzebowania silnika samochodu. Sterownik jest wyposażony m.in w funkcje:

Funkcja Warm Up Injector - podgrzewania wtryskiwaczy gazowych podczas pracy na benzynie, przed pierwszym przełączeniem się na gaz
Funkcja VSR - dotryskiwania małej dawki benzyny podczas jazdy na gazie w celu zabezpieczenia gniazd zaworowych przed wypaleniem – dotyczy silników borykających się z tym problemem
Funkcja START&STOP - wyłączania oraz ponownego zapalania silnika podczas postoju samochodu na skrzyżowaniu – samochód musi być wyposażony w tą funkcję fabrycznie.

W systemie zastosowano nową listwę wtryskową ALBA, która w powiązaniu z odpowiednią wielkością dysz i reduktorem Genius jest w stanie obsłużyć samochód o mocy do 150KM.

System ALBA spełnia rygorystyczne normy emisji spalin Euro IV oraz Euro V.

Zobacz nasze aukcje:
  

© Copyright 2016
www.egp.pl